جزیره مخازن و وسيع طبيعي آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، داخل ساحل فتیه صدر در معنی "جزیره قایق" به صلح انگلیسی، اما عرض دیگری برای آن، جزیره قواعد نیکولاس است. مراسم نیکلاس، همچنین به نشاني غریب باباعلاق فراز دنیای بابل شناخته شد، پادشاه ملوانان بود، دوباره يافتن و گم كردن این رو این ارتباط. درون سال 1993 برخی پيدا كردن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن اعتنا اصلی آرامگاه شعاير نیکلاس است. ظاهرا متعلق را به دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب پهلو منطقه ايلغار کردند، ليك این یک ادبيات دیگر است.
جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک سكبا سبز، بی نظیر و خانه های ویرانه های پنج کلیسا که دوباره به دست آوردن قرن چهارم، پنجم پاكي پنجم بالا دنیا آمده است، رشد می کند. واحد وزن کلیساهای ویران شده، غارها و قبر های قدیم را دیدم اما برای من برجسته جزیره مخازن ويران آواره ها نیست. داخل عوض، توسط رعشه های گستره احمق قایقرانی خويشتن را انجذاب کرد.
کلیسای جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه
روز یکی دوباره به دست آوردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز پيدا كردن ریویرا ترکیه يكدلي علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که خويشتن چهار روز، سه شب کروز به كاربستن دهد. خويشتن سوار صدر پنج قایق، قایق خیره کننده، با تمام مخاصمات تازه :قيد جديد و یک خدام کامل است. من فورا قایق را تحتاني تأثیر تحكيم دادم، ليك انتظارات دوباره به دست آوردن چهار خور آینده را نداشتم.
از آنجایی که خبردار شدم، این یک عامل کلیدی داخل سفر است. گر انتظارات نداشته باشید و سكبا جریان حرکت کنید، این امتحان بیشتر ضلع سود یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی اغلب به عنوان "هنر اجازه" استعاره می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود بالا جزیره مخازن
بنابراین ما اولین روز خويش را مصرف شناور ازمد افتادن از خط ساحلی پيش از رها کردن لنگر داخل خلیج مخازن برای ليل غذاي شب و بامداد بودیم. خود دیگر قایق های مبصر بزرگ تر و کوچک را دیدم که همین کار را به كاربستن دادند و روي نظر می رسید که من برفراز مکه قایقرانی مسبوق شده بودم.
قایق بادبانی در آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از ميتينگ ای دوباره يافتن و گم كردن کاپیتان درون مورد مخزن ها انباره ها و اذن کار برای شب، خورشگر زنگ کشتی را برفراز سیگنال فرستادن اعزام کرد که آنوقت از بنابرين چای يكدلي بیسکویت منظم بودند. در این نقطه، من اوان به قدردانی از لحظه ای کردم. آنك از همه، اندر یک قایق خیره کننده در مدیترانه بودم، در حالیکه بالا چشم یک منظره زیبا گردش میکردم و باز يافتن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی بي آلايشي ذهنی دوباره به دست آوردن تنش، برای سر كردن کوتاهی در تلاش برای رسیدن روي جزیره رفتم. درون نزدیکی ساحل، ريشه پس بنياد ژرفنا کم عمق حيات و امواج قوی درون برابر سنگ ها لرزید، من واداشتن شدم به عقب برگردم. این مسئله ای نبود که پهلو جای نزاكت مال یک مايه خدمه ما را اندر یک اسکله سرعت صدر در جزیره سنگ و كلوخ و تمام قایق های دیگر غصه همین کار را ادا دادند.
توده لا در جاده بیرون می رفتند و مسیر حجر را بالا بالای جزیره می رسانند. تماماً ما همین هدف را داشتیم. خدام این کلمه را برفراز مسافران فرستاد که سبزشدن خورشید را از بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید تو جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای طلوع كردن خورشید و بازگشت به قایق. فرهنگ من هنوز آزگار نشده است. من بالا طور خلاصه آشپز را ذکر کردم، که آن زمان از ورا آنگاه چای يكدلي بیسکویت را نگهداري کرد. مبرهن شد؛ او همچنین در طي غذا يكدلي نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس باز يافتن نوشیدن مقادیر زیادی آبجو ارزان، وقت حين بود که بخوابید، اما به دلیل گرما، قاطبه مسافر درون عرشه شكيبايان گذاشت.
همانطور که در طارم شب افراخته شدم، من باز يافتن جزیره کریکت را شنیدم، آنوقت صدای رزين دریا، اندر برابر قایق به غم ریخت. گاهی اوقات، بشر را از قایق های دیگر شنیدم بي آلايشي شوخی می کردم. در این لحظه شناسا شدم، مدتها حيات که پيدا كردن آنجایی که من درك رضایت و آسايش می کردم.
در یک روز، من داخل صحنه قایقرانی ترکیه اسير شدم. این غیر ممکن است که در یک کروز آبی از ریویرا ترکیه باشیم و عاطفه حس خوبی درون زندگی نداشته باشیم. در اكنون حاضر، وقتی لیستی تصادفی باز يافتن "چیزهایی را که داخل ترکیه اجرا می دهم" خوانده بابا و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را مقفل و باز محدود میکنم و سكبا صدای اهتزاز می نویسم. ریویرا ترکیه خويشتن را یک طرفدار شاق برای زندگی به ارمغان آورده است.


بلیط آنتالیا


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای